Siemens Servis : 444 78 56

Özel Siemens Servis Artık Güngören Bölgesinde de Hizmetinizde!

Özel Siemens Servis firması olarak Güngören’de hizmet vermeye devam ediyoruz. Piyasanın hareketliliğine rağmen sunduğu hizmet kalitesini hiçbir şekilde düşürmeyen ve kendi çizgisinde devam eden firmamız, her geçen gün daha kaliteli ve daha üst düzey çalışmalar ile birlikte bu sektöre damga vurmaya devam ediyor. Sahip olduğunuz Siemens marka ürünlerin ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve bu değeri sizlere de göstermeye devam ediyoruz. Kalabalık bir çalışan kadrosuna sahip olan firmamız, geniş araç filosuna da katkıda bulunmaya devam ediyor ve her geçen gün yeni bir araç eklemesi ile birlikte bu filoyu kalabalık hale getiriyor.

Hızlı olmak zorundayız çünkü İstanbul, trafik konusunda çok sıkıntılı bir şehir ve bu sıkıntıyı en azından araç sayısını arttırarak çözmeye çalışıyoruz ve en azından gelen her talep için çıkartabileceğimiz bir aracın olması bizi daha güvende hissettiriyor. Sunduğumuz çözüm önerleri ve profesyonel çalışmalar ile birlikte ürünleriniz aynı gün teslim alınıyor ve sorunları da aynı gün çözülüyor. Siemens markasına ve sizlere değer veren firmamızı daha yakından tanımak isterseniz eğer iletişim numaralarımızı tercih edebilirsiniz.

Güngören Bölgesinin tek hakimi olan firmamız, beklentilerinize doğru yanıtlar vermeye devam ediyor. Beyaz eşyalarınız ve diğer teknolojik ürünleriniz değer kazansın istiyorsanız eğer sizler de harekete geçebilir ve firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteye değere veren firmamızı yakından tanıdığınızda sizler de bu sektörde nasıl bu kadar iyi yerlere geldiğimizi ve bunu kısa süre zarfında nasıl başardığımızı daha iyi anlamış olacaksınız. Kaliteye değere veren güçlü bir ekip ile birlikte hız kesmeden yolumuza devam ediyor ve beklentilere aynı gün yanıt veriyoruz. Güngören sakinlerinin talepleri de bizim için büyük önem taşıyor ve bu taleplere kısa sürede yanıt vermek adına hızımıza hız katıyoruz. Yakından tanımak ve hakkımızda fikir sahibi olmak adına web sitelerimizi de ziyaret ederek merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını daha kısa sürede alabilirsiniz. Kapılarımız her zaman size açık ve hafta sonu da olsa sizleri misafir etmeye devam ediyoruz.

1 Yorum

  • Bulaşık makinem yıkama esnasında kapağın alt tarafından su akıtıyordu. Servis yazdırdım. Aynı gün gelen teknisyen arkadaş sorunun fıskiyelerin içine kaçan çekirdek ve limon kabuklarından kaynaklandığını ve zamanla bu parçanın deforme olarak çatlamaya başladığını söylediler. Aynı zamanda parçanın son halini de direk bana gösterdiler. Onayımla birlikte parça değişimini sağlayarak sorunumu giderdiler. Bu şekilde sorunun ne sebeple ve hangi parçadan kaynaklandığını açık bir şekilde bana söyledikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis