Siemens Servis : 444 78 56

Siemens Bulaşık Makinesi Deterjan Almıyor

Bulaşık makineleri çalışma prensipleri gereği dış kapağa dahili bir gözden çalışma esnasında deterjan alır. Kullandığınız deterjan türü ne olursa olsun bu göze koymanız gerekir ve çalışma esnasında açılan bu gözden çıkan deterjan bulaşıklarınızı temizler.

Eğer Siemens Bulaşık Makinesi Deterjan Almıyor diyorsanız ve bu soruna çözüm arıyorsanız yazımızın devamında bu soruna dair detayları ve çözüm yöntemlerini açıklayacağız;

-Eğer tablet veya toz deterjan kullanıyorsanız deterjan gözünün tam olarak kuru olduğundan emin olunuz aksi taktirde deterjan buraya yapışacaktır.

-Cihazınızın taban filtresini ve pervanelerini doğru çalıştıkları konusunda denetleyin. Eğer bu pervaneler doğru bir şekilde hareket edemiyor ve yeterli basıncı sağlayamıyorsa bu durumda deterjan da eritilemeyecektir.

-Filtreleriniz tıkanmış ise bu durumda yeterli su alamayan makineniz deterjanı da eritmekte güçlük çekecektir.
Ele almış olduğumuz bu üç madde genel olarak deterjan almama probleminin kaynağıdır ancak eğer bu sorunlar olmamasına rağmen probleminiz devam ediyorsa bir Siemens servisi ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis