Siemens Servis : 444 78 56

Özel İstanbul Franke Servis Merkezi

Bulaşık makinesi teknolojilerine ilişkin olarak AR-GE çalışmalarını yürüten Franke markası, Türkiye pazarında da önemli bir paya sahiptir. Günümüz Türkiye’sinde kalitesi ve verimliliği dolayısıyla tüketici tarafından yoğun şekilde tercih edilen Franke markasının ürünlerine ilişkin servis desteği sunan firmamız, Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerinizdeki tüm sorunlarınız için sizin yanınızda bulunuyor.

Her tür teknolojiye sahip olan Franke bulaşık makinesi ürünlerinde zaman içerisinde kullanım tarzı veya çevresel etkenlerden kaynaklı olarak ortaya çıkabilecek tüm arızalanmalarda Franke Servis İstanbul firmamız, sizlere kaliteli ve hızlı onarım çözümleri sunuyor. İleri nesil yeşil teknolojiye sahip olan Franke ürünlerine yönelik olarak her zaman teknolojiyi yakından takip eden ve bu teknolojilere başarılı bir şekilde entegre olabilen hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Aktif olarak hizmet veren Franke Servisi gezici ekiplerimiz ile de artık tüm arıza başvurularınızda en hızlı şekilde müdahalelerde bulunarak, günlük yaşamda aktif olarak kullanılan arızalı bulaşık makinesi ürününden dolayı yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilebilmesini sağlıyoruz.

Franke Servis Kartal merkezimizde her zaman dünyadan ve Türkiye’den en yeni bulaşık makinesi teknolojisi gelişme ve haberlerini yakından takip ederek, her daim müşterilerimize güncel bir altyapıda servis hizmeti sunuyoruz. Her zaman yanınızda olan çağrı merkezimizle gün içerisinde tüm Franke bulaşık makinesi ürünleri arıza başvurularınızı alarak, gezici teknik ekipler aracılığıyla kısa süreler içerisinde müdahaleler gerçekleştirebiliyoruz. 7/24 kesintisiz olarak 444 88 48 numarasından teknik destek alabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis