Siemens Servis : 444 78 56

Eca Servis İstanbul Müşteri Memnuniyetini Sağlar!

Kombi; yaşam alanlarının ısınması ve sıcak su ihtiyacının giderilmesi noktasında hayati öneme sahip bir üründür. Ancak, her cihazda olduğu gibi kombide de arızalanma ihtimali bulunur. Bu noktada, ECA Servis ile iletişim kurduğunuz takdirde arızanız en kısa sürede ortadan kalkacaktır.

Kombilerde farklı arıza sebepleri bulunur. Eca kombilerde E09 arıza kodu ile ortaya çıkan bu soruna gaz armatörü sorunu adı verilir. Bir başka deyişle, kombinin ateşleme devresindeki gaz valfinde veya elektronik kartta sorun olabileceğini ifade eder. Bu noktada, kombiyi resetlemeniz gerekir. Ancak, resetleme yapmanıza rağmen sorun çözülmüyorsa vakit kaybetmeden ECA Servis Sancaktepe numarasını aramalısınız.

E12 arıza kodu farklı bir sorun olarak ortaya çıkar. EEPROM kontrol sorunu olarak da bilinir. Bir başka deyişle, elektronik kartta sorun olma ihtimali vardır. Bu gibi bir sorunla karşılaştığınız takdirde ilk olarak kombinize reset atmalısınız. Arızada herhangi bir düzelme olmadığı takdirde resetleme işlemini birden çok kez yapabilirsiniz. Fakat, hiçbir sonuç alamadığınız takdirde yine Eca servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız.

E15 arıza koduna rastlama ihtimaliniz de bulunuyor. Bu arızanın sıcaklık sensörleri ölçüm sapması sorunu olduğunu söyleyebiliriz. Sıcaklık sensörlerinde sorun olduğunu ifade eden bir arızadır. Elektronik kartlarda veya sensör bağlantılarında sorun olma ihtimali bir hayli fazladır. Bu noktada, Eca servis İstanbul numarasını aramalısınız.

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis