Siemens Servis : 444 78 56

Darıca Demirdöküm Servisi İle Kaliteli Hizmet Kapınızda!

Kombi; hiç şüphesiz en değerli beyaz eşya ürünleri arasında yer alır. Kombi markaları arasında en iyilerden birisi Demirdöküm olmaktadır. Demirdöküm; satış sonrasında da müşterilerine hizmet sunar. Bir başka deyişle, Demirdöküm servis İstanbul sayesinde kombi arızalarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Darıca Demirdöküm Servisi Kaliteli Hizmetin Adresidir!

Kalorifer devre basıncı 1.5 bar olmalıdır. Fakat, günümüzde birçok kombi içerisinde su olmamasından veya basıncının azalmasından dolayı kendisini güvenli bir pozisyona sokmak adına çalışmaz. Kalorifer devre suyunun bitmesi veya eksilmesi bahsettiğimiz arızaya sebep olur. Su basıncı ile ilgili olarak herhangi bir bilginiz yoksa Demirdöküm servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız.

Kombilerin çalışmamasının çok sayıda sebebi olabilir. Kombi sigortasının kapalı veya atık olması başta olmak üzere kombi girişindeki gaz vanasının kapalı olması, kombinin ön panelindeki konum anahtarının olması gereken konumda olmaması gibi etmenler; kombinin arıza yapmasına sebep olur. Ayrıca, pilotlu kombilerde pilot alevi yanmayabilir.

Tüm bu sorunları çözmek adına vakit kaybetmeden Demirdöküm servis İstanbul ile temasa geçmelisiniz. Kendi başınıza bir işlem yaptığınız takdirde telafisi çok daha zor olan arızalar yaratabilirsiniz.

Kombinin çalışması fakat ısıtmaması farklı bir sorun olarak bilinir. Kombi termostat derecesinin düşük olması, kalorifer dönüş hattındaki filtrenin tıkalı olması, petek giriş ve çıkış vanalarının kapalı olması gibi durumlar bu arızaya sebep olabilir. Sorunun çözümü adına yine Demirdöküm servis İstanbul yardımı almalısınız.

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis