Siemens Servis : 444 78 56

Ümraniye Özel Protherm Kombi Servisi

Yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça bahsettiren ve kullanıcıların tercih sebebi olan teknik servislerin başında gelen Protherm Servis Ümraniye siz değerli Protherm marka kombi kullanıcılarına ait kombilerin bakım, onarım ve montaj işlerini hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konusunda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan Protherm Kombi Servis ekibi her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Siz değerli Protherm marka kombi kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza her geçen gün daha iyi çözümler sunmaya çalışmaktadır.

Kombinizde bir arıza meydana geldiğinde ilgili numaralı telefon üzerinden Özel İstanbul Protherm Servis merkezine ulaştığınız taktirde alanında uzmanlaşmış teknisyenler ile kombinizde yaşanan arıza kodları doğru olarak tespit edilmektedir. Tespit edilen bu arızalara en etkin ve doğru çözümler üretildiği bilinmektedir.

Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit yapılmakta ve sizin de onayınız ile orijinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılmaktadır. Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir. Aynı şekilde bakım ve montaj işleri için de teknik servis tarafından birinci sınıf kaliteye sahip ekipmanlar kullanılır.

Protherm Kombi Servis merkezinden aldığınız her hizmet 1 yıl süreyle garanti altındadır. Siz de kaliteli ve hızlı hizmetin yanında ekonomik bir teknik servis arayışdaysanız doğru adreste olduğunuzu bildirmek isteriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda alanında uzmanlaşmış teknik servis ekibi sizleri bekliyor.

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis