Siemens Servis : 444 78 56

Avcılar Philips Teknik Servis

Güçlü emiş gücü ve dayanıklı yapısıyla Philips elektrik süpürgeleri sıklıkla tercih edilmektedir. Philips elektrik süpürgelerinde servis ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz Philips Servis arızalara hızlı çözüm sağlamaktadır. Arıza çözümü ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bunun için dilediğiniz her an 444 78 56 numarasını aramanız yeterlidir. Servis bulunduğunuz konuma en yakın servis elemanlarının adrese ulaştırılmasına yardımcı olur. Ev adresinizden alınan arızalı cihazların onarım işlemi tamamlandıktan sonra adresinize kadar teslim edilir. Bu sayede çeşitli zahmetler yaşamadan arıza çözümünün tamamlanacağını belirtmek gerekir.

Philips Servis Avcılar tamiri mümkün olmayan cihaz parçalarının değişimini sağlamaktadır. Parça değişimi garantili olup değişimi yapılan parçaların arızası halinde servis tarafından ücretsiz onarımı sağlanır. Tamir işleminde her adımın kullanıcıdan onay alınarak yapılacağını belirtmek gerekir. Parça değişimi ve arıza çözümlerinde de aynı şekilde kullanıcının onayı almadan işlemler başlamayacaktır.

Cihazın emiş gücünün eskisi gibi olmaması, cihazdan çalışma sırasında toz gelmesi, cihazın gürültülü çalışması gibi çeşitli sorunlar servise danışmanız gerektiğini gösterir. Verimin düşmesine neden olan bu tarz sorunlara müdahale edilmediği takdirde farklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle zaman kaybetmeden Philips servisi adresine ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bakım ve onarım işlemleri cihazın ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır. Öte yandan servis tarafından yapılan çalışma cihazın özlenen performansının geri gelmesinde etkili çalışmalar arasında bulunur.

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis