Siemens Servis : 444 78 56

İstanbul Bosch Teknik Servisi

Bosch Servis olarak cihazların profesyonel bir şekilde bakım ve onarım işlemlerini uygun fiyatlı olarak gerçekleştiriyoruz. Sunmakta olduğumuz evde bakım hizmetleri sayesinde gerekirse ekip arkadaşlarımız ile beraber evinize kadar geliyoruz. Bu sayede dışarı çıkarması zor olan cihazları taşımak gibi bir derdimiz olmuyor. Üstelik bahsetmiş olduğumuz bu olanaklardan yararlanmak için herhangi bir şekilde ek ücret ödemenize gerek yok. Tamamen standart fiyat üzerinden sunmakta olduğumuz bu fiyatlar sayesinde sizde profesyonel bir şekilde hizmet almaya başlayacaksınız.

Bosch Servisi olarak birinci önceliğimiz siz müşterilerimizin memnun etmek olduğu için bu konuda belirlemiş olduğumuz politikaları yerine getirmek için çabalıyoruz. Eğer siz de az ücret ödeyerek profesyonel bir şekilde tamir işlemleri yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekip olarak değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Eğer bu garanti süreci içerisinde ekip arkadaşlarımız tarafından ilgilenilmiş olan parçalarda sorunlar meydana gelirse tamamen ücretsiz bir şekilde tekrar onarım işlemi yapıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimizin bütçesini mümkün olduğu kadar korumaya çalışıyoruz.

Eğer siz de az para ödeyerek çok kaliteli hizmet almak istiyorsanız hemen telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda bugüne kadar çalışmış olduğumuz mutlu müşteriler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içerikler size bu konuda çok daha doğru bilgi verecektir. Sizleri de hizmet sunduğumuz müşteriler arasında görmekten mutluluk duyarız.

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis