Siemens Servis : 444 78 56

Hizmetlerimiz

Özel Siemens Servis firması olarak sayısız insana hizmet sunmaya ve sorularınızı cevaplamaya devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz servis hizmetleri doğrultusunda daha mükemmel ürünlere sahip olabileceğinizi sürekli olarak belirtiyoruz ancak bizler yalnızca servis hizmetleri değil, teknik destek hizmeti de sunuyoruz. Diğer servis firmalarından farklı olduğumuzu düşünüyoruz çünkü bizim önceliğimiz para değil müşteri memnuniyetidir ve buna bağlı olarak ücretsiz teknik destek hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz, şimdi dilerseniz servis sektöründe sizler için neler yapıyor ve hangi konularda sizlere yardımcı oluyoruz bir göz atalım:

Siemens marka ürünlerinizin modeli ya da türü ne olursa olsun ilgili montaj işlemlerinde profesyonel hareket ediyor ve doğru alana doğru yerleşimi en iyi ve en hızlı şekilde yapıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz özellikle klima ve kombilerde çok daha hassas davranıyor çünkü bu ürünlerin montaj işlemleri çok daha kusursuz bir şekilde yapılmalıdır çünkü verim açısından bu oldukça önemlidir.

Beyaz eşyalarınızın ilgili bakım ve onarım işlemleri için bizleri arayabilirsiniz. Meydana gelen ya da gelecek olan sorunları en iyi şekilde tespit eden deneyimli ekibimiz kalite konusunda işçiliklerini en iyi şekilde ortaya koyuyor ve memnuniyetinizi daha üst seviyelere taşıyor.

Teknik destek hizmeti de sunan firmamız servis hizmetlerinin yanı sıra profesyonel ekibi ile bu hizmeti de sizlere en iyi şekilde sunuyor ve güçlü kadrosunuz sizinle buluşturuyor. 444 78 56 numaralı telefon aracılığı ile sizler de firmamıza ulaşabilir ve sorularınızı detaylı bir şekilde iletebilirsiniz. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir ve ürün ile ilgili her türlü problem için bu özel numarayı sizler de dilediğiniz gün arayabilirsiniz.

Firmamız hafta içi olduğu gibi hafta sonu yani tatil günleri de sizlere servis hizmeti sunmak için kapılarını açıyor. Bozulan ürünleriniz için hafta içini beklemenize gerek yoktur çünkü bizler en acil durumlarda yanınızda olmak adına tatil yapmadan huzurlarınıza çıkıyor ve ürünlerinizi en iyi şekilde inceleyerek servis hizmetlerini başlatıyoruz. Kalite ve güler yüzlü ekibimiz ile tanışmak için sizler de vakit kaybetmeyin!

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis