Siemens Servis : 444 78 56

Beyoğlu’nda Profilo Servis mi Arıyorsunuz?

Tüm Profilo marka ev aletlerinizin daha iyi ve kullanılabilir hale gelmesi için servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bakım hizmetleri sayesinde ürünlerinizin ömürleri artıyor. Performans konusunda çok daha iyi verim alabileceğiniz bakım hizmetlerimiz en ince ayrıntıya kadar inceleniyor ve ürünleriniz daha sağlam hale geliyor. Özellikle yaz aylarında kullandığınız Profilo marka klimalarınız sizlere bir ömür hizmet sunabilir ancak sürekli olarak arızalanmaması ve en iyi şekilde çalışması için periyodik bakımlar şart.

Kaliteli Hizmet için Özel Profilo Servis Sizlerle!

Bizler bakım hizmetlerini sektörün en uygun fiyatlarına sizlere sunuyoruz. Ödeme konusunda da sıkıntıya düşmeyeceksiniz bundan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizi para olarak değil bu aileye katılan kişiler olarak görüyoruz. Yaptığımız kampanyalarda da bunu görebileceksiniz. Amacımız çok daha fazla para kazanmak değil bu sektördeki kimliğimizi korumak ve biraz daha ilerlemek. Müşteri memnuniyetini arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz ve siz değerli müşterilerimiz de bizler etrafta tanıtarak firmamıza destek oluyorsunuz.

İnternet üzerinde küçük bir araştırma yaparak firmamızın geçmişi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bunu sizlere sunan bir web sitemiz de mevcut.

Profilo Servis Beyoğlu firması küçük ev aletleri, beyaz eşyalar ve tüm Profilo marka teknolojik ürünleriniz için hem servis hem de montaj hizmeti vermektedir. 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veren ve sizlere yardımcı olan çağrı merkezi çalışanlarımız 444 7 856 numaralı telefonların başında sizleri bekliyor.

Hafta içi ve hafta sonu acil servis ekiplerimiz, gezici ekiplerimiz ve motorize ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

WEB: https://www.tservisler.com

Yorum Ekleyin

Servis Çağır
444 55 45 Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis Profilo Servis Baymak Servis